motoger

Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL
Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
części moto2
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
auto części
gielda czesci
moto2
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
części używane poznań
auto części słomczyn
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
giełda części poznań
części używane opel
auto części poznań
moto2.pl
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
giełda części moto2.pl

Cena Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Volkswagen Polo i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Zacisk hamulcowy tylny prawy. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-14 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Zacisk hamulcowy tylny prawy do Volkswagen Polo III FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent posiada 9 sztuk tych części samochodowych. Cena Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL 1.9 2001 pickup. Tanio Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL 1.9 2001 pickup. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.9 i wyprodukowany został w roku 1999. Bryła tego samochodu to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Volkswagen. Ten model Polo na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem zacisk hamulcowy tylny prawy . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Volkswagen Polo wersja III FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Volkswagen Polo. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Dowiedziałem się od kolegi że Volkswagen Polo ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Volkswagen Polo. Ważne że mi się nie psuje. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem zacisk hamulcowy tylny prawy do Polo. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu zacisk hamulcowy tylny prawy. Kupione zacisk hamulcowy tylny prawy było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam zacisk hamulcowy tylny prawy. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Volkswagen Polo. Teraz będę musiał poszukać zacisk hamulcowy tylny prawy. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Volkswagen Polo. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu zacisk hamulcowy tylny prawy w Volkswagen Polo. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę zacisk hamulcowy tylny prawy do Volkswagen Polo. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić zacisk hamulcowy tylny prawy. Chyba najlepsza oferta prosto z motoger Znaleziona w Śrem. Tam mają dużo zacisk hamulcowy tylny prawy. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Zacisk hamulcowy tylny prawy Volkswagen Polo III FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl